Komple Villa -Ev, -Ofis -Mağaza -Otel -Plaza -İşYeri -Fuar,İnşaat -Boş Bina vb. için ÖLÇÜYE GÖRE PROJE BAZLI, SİZE ÖZGÜN VE KALİTELİ MOBİLYA İMALATI Sunan, MOBİLYA -PROJE -TASARIM-İMALAT ÇÖZÜM ORTAĞINIZ; UZMAN KADROMUZLA ÇALIŞMAYA NE DERSİNİZ....Ölçüye göre tüm mobilya ÜRÜNLERİNİ üretiyoruz.
Hakkımızda :.::: Faaliyet Alanlarımız :.::: Ürünlerimiz :.::: Referanslarımız :.::: İletişim
:: Hakkımızda ::


     10 Yılı aşkın bir zamandır sektöründe faaliyet gösteren uzmanlaşmış kadrosu; takım çalışması ve ekip ruhu ile pazar şartlarını doğru zaman ve doğru zeminde yakalamayı başarmış, yapmış oldugu yatırımla, girişimle TM & TBS GRUBUNU 2005 Yılında son sürat kurmayı başarmıştır. 2006' nın 2.yarsında üretim merkezinin mülkünü alarak son sürat yatırımlarına devam etmektedir. Günümüzün başarılı firmalarından biri olmak yolunda ilerlemektedir.

   TATLI MOBİLYA & DEKORASYON en son gelişmelere ayak uydurarak, gelişen teknolojiyi yakından takip etmiş ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışacaktır. Bu doğrultuda daha ileriyi görerek tüketicinin istek ve zevklerini baz alarak, her kesimden tüketiciye hitap ederek pazarda kendisini kanıtlamayı başarma yolundadır.

   Ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir. Bu konuda; Avrupa Topluluğu'nun kabul ettiği tüm normlara uygun kalitesi ve ayrintilardaki titizliği ile ürün yelpazesini sürekli zenginleştirmeye devam etmektedir. Avrupa normlarına uyulmakta, kanserojen etkisi bulunmayan E1 normunda yonga levha kullanılmakta; ayrıca, sağlığa zararlı madde içermeyen ve yüksek kaliteli ithal renklendiriciler tercih edilmektedir. PVC bantlar, lamine kaplamalar, ray, menteşe, kenar bantlar gibi mobilya aksesuarları ve malzemeleri de konusunda dünyada önde gelen firmalarından seçilmektedir.

 

  Üretimde daima paylaşmayı, tüketimde ise kalite, estetik ve fiyat üçgenini kendisine ilke edinerek, değişen dünya ve degisen müşteri beklentilerine ve farklı kültürlere hitap etmeyi sürdürmekte olan TM misyonunu gelecekte de koruyacaktır. Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan TM, önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayısı ile merhaba diyecektir. TM sundugu mal ve hizmetlerin tamamını kendisi imal eder, teknik kadrosuyla montajini yapar ve satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler. Her türlü mobilya ihtiyaçınıza çok hızlı ve kaliteli hizmetimizle siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimizi, mobilyanın bir sanat olduğunu ve bu yüzden kaliteli mobilya üretimi yapmak başlıca görevimiz... (misyonuzmuz...)

        

MERKEZ : Huzurkent Sitesi Modern Çarşı Ticaret Merkezi C BLOK No: 1 - 2 KUZEYKENT - KASTAMONU
TEL & FAX : +90 366 215 52 05 - 0366 215 52 06
FABRİKA : Yeni Sanayi Sitesi C Blok No: 5 DEVREKANİ - KASTAMONU
TEL & FAX : +90 366 638 13 43 MAIL : mail@tatlimobilya.com

Designed By TBS