Komple Villa -Ev, -Ofis -Mağaza -Otel -Plaza -İşYeri -Fuar,İnşaat -Boş Bina vb. için ÖLÇÜYE GÖRE PROJE BAZLI, SİZE ÖZGÜN VE KALİTELİ MOBİLYA İMALATI Sunan, MOBİLYA -PROJE -TASARIM-İMALAT ÇÖZÜM ORTAĞINIZ; UZMAN KADROMUZLA ÇALIŞMAYA NE DERSİNİZ....Ölçüye göre tüm mobilya ÜRÜNLERİNİ üretiyoruz.
Hakkımızda :.::: Faaliyet Alanlarımız :.::: Ürünlerimiz :.::: Referanslarımız :.::: İletişim
:: Faaliyet Alanlarımız ::

" KOMPLE VİLLALAR, EVLER, KOMPLE İŞ YERLERİ, KOOPERATİF, BOŞ BİNALAR İÇİN MOBİLYALAR ÜRETİYORUZ. KAPI, BANYO, MUTFAK, RAY DOLAP, PORTMANTO, LAMİNANT PARKE , HER ÇEŞİT DOLAP .. VB. İÇİN İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ ! VİLLALAR, BOŞ BİNALAR, İNŞAATLAR, KOOPERATİFLER BİZİMLE HAYAT BULUYOR! "

    TATLI MOBİLYA & DEKORASYON, mekanlara göre değişen ve çeşitlenen kullanıcı ihtiyaçlarını ve zevklerini göz önünde bulundurarak, modüler mobilya tasarımları ve dekorasyonu yapmaktadır.

    TM, Standart üretimin yanı sıra işyerimizde işinde uzman mobilya ustalarıyla mobilya ihtiyacınıza kaliteli çözümler sunuyoruz yaptığımız bir çok ürün ve hizmetlerimiz den bazilari; Yatak Odaları, Yemek odaları, Kütüphane, Büfe, Çalışma Masası, Kitaplık, Çok Maksatlı Dolap, Mutfak Dolapları, Çocuk Odaları, Genç Odaları, Ebeveyn Yatak odaları; Ofis Mobilyaları Masa, Dolap, Panel, Banko, Çok Katlı Modüler Bilgi İşlem Mobilyaları, Makam Odaları, Banyo ve Gömme Dolap Sistemler, Mimari kadrosu ile projelendirmeden anahtar teslimine kadar bütüncül bir hizmet sunmaktadır.

   Bu yaklaşım, Grup içinde altyapı, inşaat, inşaat malzemeleri, doğrama, alanlarında çalışan çeşitli şirketlerin entegrasyonu ile sağlanabilmektedir. İs merkezleri, konferans salonları, alış veriş merkezleri, sağlık yapıları, özel şirketler, devlet daireleri, üniversiteler, mağazalar, bankalar, oteller, turizm kompleksleri, eğitim yapıları gibi uzmanlık gerektiren büyük kapsamlı projelerin komple dekorasyon konularında kapsamlı projelerin komple dekorasyon işlerini de başarı ile yapacak kapasiteye sahip olup bu göreve de adaydır.

Grup içinde artan deneyimi ve kapasitesi ile çagdaş mobilya anlayışını tüm ürünlerine yansıtarak sektörün ön sıralarına hızla yerleşmektedir.

    

TM ; Konforu, ergonomiyi, kaliteyi ve estetigi sizin için üretiyor.
TM ; kalite, fiyat ve hizmet anlayışından ödün vermeden mobilyayı sanata dönüştürmeye devam edecektir.

       


MERKEZ : Huzurkent Sitesi Modern Çarşı Ticaret Merkezi C BLOK No: 1 - 2 KUZEYKENT - KASTAMONU
TEL & FAX : +90 366 215 52 05 - 0366 215 52 06
FABRİKA : Yeni Sanayi Sitesi C Blok No: 5 DEVREKANİ - KASTAMONU
TEL & FAX : +90 366 638 13 43 MAIL : mail@tatlimobilya.com

Designed By TBS